Parashikuesja shqiptare: Do bjerë tërmet i frikshëm, në Shqipëri do…

 Parashikuesja shqiptare: Do bjerë tërmet i frikshëm, në Shqipëri do…

Irini Kakacaj, parashikuese fati, e cila sipas saj lidhet me shpirtrat dhe zbulon të ardhmen, ka dhënë një intervistë ekskluzive për emisionin #Expuls në RTV Ora nga Ronaldo Sharka.

Ajo tha gjatë emisionin se ka bërë shumë parashikime që kanë rezultuar të sakta, si për shëmbull, Irini tha se ka parashikuar sëmundjen e mbretëreshës Elizabeta, apo tërmetin e fuqishëm në Greqi.

Gazetari e pyeti Irinin, nësë është e vërtetë ajo që ndjekësit kanë parë në rrjetet sociale, që një tërmet i fuqishëm do marrë jetë njerëzish, gjë për të cilën Irini u shpreh:

“Po është e vërtetë. Ama nuk dua të them se kur sepse do shkaktoj gjendje emocionale psikologjike tek njerëzit. Njerëzit janë të dobët në karakter. Përsa i përket Shqipërisë, do bëhet një tërmet afër Vlorës, afër detërave në jug të vendit”- u shpreh ajo.

Për më shumë, mund të ndiqni intervisten r plotë në linkun më poshtë:

Të ngjashme