• 10/06/2023

Olta jep konsideratat për Luizin: Mashtrues profesionist dhe superlojtar!

 Olta jep konsideratat për Luizin: Mashtrues profesionist dhe superlojtar!

Olta me ‘kosideratat’ më të larta për Luizin:

Në një intervistë ekskluzive për “Më lërë të flas” në Top Channel, Olta Gixhari si ish-banore e BBV ka komentuar një nga lojtarët më të fortë të asaj shtëpie Luiz Ejllin.

Ajo e ka konsideruar atë si një lojtar shumë të fortë dhe një mashtrues profesionist.

“Luizi është super lojtar dhe është një mashtrues profesionist.”- tha Olta.

Të ngjashme