Olta Gixhari flet troç për marrëdhëniet me partnerin: Nuk jemi si çiftet e tjera…

 Olta Gixhari flet troç për marrëdhëniet me partnerin: Nuk jemi si çiftet e tjera…

Aktorja bukuroshe Olta Gixhari jeton prej vitesh në Spanjë, sepse aty jeton edhe njeriu i saj i zemrës. Megjithatë ajo nuk harron të jetë e pranishme në Shqipëri sidomos në periudhë festash e pushimesh.

Gixhari ishte e ftuar në “Pushime on Top”, ku foli për vendet e shumta që ka vizituar dhe duke e veçuar Spanjën si destinacionin e saj të preferuar.

”Unë dhe partneri im nuk jemi tipa dhuratash me pako me fjongo. Pasioni jonë janë udhëtimet dhe restorantet. Dhe dhuratat më të mira të njëri-tjetrit janë restorantet. Kam zbuluar restorantin më të mirë të mishit hajde shkojmë ta vizitojmë”, ka thënë Olta

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Madje ditëlindjen e saj të fundit ajo e festoi në një nga restorantet më të famshëm dhe më të shtrenjtë të Puglias.

Të ngjashme