• 10/06/2023

Olta flet për herë të parë për lajmin që çmendi rrjetin: A e kërcënoi Dori Zhaklinën?

 Olta flet për herë të parë për lajmin që çmendi rrjetin: A e kërcënoi Dori Zhaklinën?

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP, Olta Gixhari ka sqaruar situatën e lajmit të opinionistes Zhaklina Lekatari, ku thoshte se partneri i aktores, Dori e ka kërcënuar.

E ftuar në “Më Lër të Flas”, ajo tha se partner i saj nuk ka pasur asnjë komunikim me Zhaklinën, edhe pse kjo e fundit deklaronte me zë se ishte kontaktuar dhe shantazhuar prej tij.

Donald: Do doja të sqaroje një situatë në momentin që ke qenë brenda, Dori e ka kontaktuar Zhakun ndonjëherë?

Olta: Asnjëherë.

Donald: Po ç’ishte ai voice që i doli Zhakut?

Olta: Po ku di un tani mund të them që Romeo më kërcënoi, mund të çmendem.

Kujtojmë se Olta vendosi të dalë të shtunën nga shtëpia më e famshme në vendin tonë, duke lënë përgjysmë eksperiencën në Big Brother VIP.

Të ngjashme