-5.5 C
Tirana
Thursday, 27 January, 2022

Ndërron jetë specialisti i turizmit Ndoc Mulaj, ra në humnerë gjatë xhirimit të reportazhit

Specialisti i turizmit Ndoc Mulaj eshte gjetur i pajete ne nje humnere ne Puke.

Ai ishte pjese e nje grupi qe po xhironte nje reportazh ne Munelle te Gjegjanit.

Vec tij ne grup ishin Alfred Lela, gazetari i njohur bashke me dy operatore si dhe inxhinjeri i pyjeve Ilir Shkurti.

Ata papritur kane rene ne humnere.

Lela mori demtime ne kembe ndersa Ilir Shkurti dhe Ndoc Mulaj u gjeten pas disa ore kerkimesh.

Shkurti ndodhet ne gjendje te rende, ndersa Ndoc Mulaj u gjet pa dhenja jete ne humnere.

TË NGJASHME

TË FUNDIT