4.5 C
Tirana
Thursday, 28 October, 2021

“Naimi” i bashkohet flotës së avionëve të Air Albania

Air Albania, kompania e parë ajrore krejtësisht shqiptare tanimë bëhet me tre avionë. Pas Lasgushit dhe Migjenit, flotës së avionëve i shtohet edhe Naimi.

Lajmin e dha pasditen e kësaj të mërkure, Kryeministri Edi Rama, në një postim në rrjetet sociale.

“Pas Lasgushit e Migjenit dhe frenimit nga pandemia, mbërriti edhe Naimi, i cili e çon në 3 numrin e avionëve të flotës së kompanisë sonë të flamurit”, njoftoi Kryeministri.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com