5.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

“Mos më prek me dorë “, Mbështetësja e Bashës sulmon Evi Kokalari: Mashtruese, sa rrugë ke bërë… (VIDEO)

Tensionet vijojnë në selinë e Partisë Demokratike.

Në qendër të konfliktit ditën e sotme ka qenë Albana Vokshi dhe Evi Kokalari të cilat kanë shkruar në selinë e PD-së.

Një përplasje të ashpër verbale ka ndodhur mes një zonje cila duke se është mbështetëse e Bashës dhe Evi Kokalari e cili ka dalë hapur me mbështetjen e saj kundrejt ish-kryeministrit Sali Berisha.

Teksa zonja e pyeste shpesh se çfarë interesi kishte dhe sa rrugë kishte bërë nga Amerika në Shqipëri, Evi Kokalari i ka kërkuar vetëm që mos e prekte me dorë.

Ndër të tjera Evi Kokalari ka kërkuar që në këtë situatë Basha të marrë përgjegjësit e tij.

Debati:

Qytetarja: Sa rrugë ke bërë Amerikë- Shqipëri?

Mashtuse, për çfarë arsye e ke bërë?

Evi Kokalari: Mos më prek me dorë, mos më prek me dorë.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com