Monika zbulon çfarë i tha Iliri pasi fitoi çmimin: Mu afrua dhe më tha në vesh se…

 Monika zbulon çfarë i tha Iliri pasi fitoi çmimin: Mu afrua dhe më tha në vesh se…

Në emisionin “Breaking” Monika Lunonja ka folur për finalen e Big Brother VIP, duke treguar dhe se çfarë i ka thënë Iliri pasi fitoi çmimin. Monika ka treguar se teksa ju afrua për ta uruar, Iliri i tha në vesh se e kishte xhan.

“Menjëherë pasi fitoi unë ju afrova për ta uruar, ndërsa ai më tha në vesh ‘të kam xhan’. Më ka suprimuar por që, gjithsesi unë me Ilirin vazhdojmë të jemi miq.”- zbuloi Monika.

Ndër të tjera ajo komentoi dhe deklaratat e bashkëshortes së Ilirit, e cila tha se Monika e ka zhgënjyer në lidhje me komentet që ka bërë pas daljes nga shtëpia.

“Nuk e prisja. Se di ku mund ta kem zhgënjyer. Un nuk e kam sharë, çfarë i bëra unë?” -ka thënë ajo.

Të ngjashme