01/02/2023

Modelja e famshme Demi Rose njihet kryesisht për fizikun e saj mjaft provokues dhe tërheqës.

Ajo gjithmonë bëhet “kryefjala” e mediave rozë sa herë poston në rrjetet sociale. Sigurisht që kështu ndodhi dhe me postimin e saj të fundit ku shihet duke pozuar topless dhe mundohet të mbulojë gjoksin me një libër.

Duket se Rose ka zgjedhur dhe të lexojë ndërkohë që merr rreze dielli në Ibiza, vend të cilin e zgjodhi për të kaluar pushimet.

Modelja e famshme britanike shpesh shfaq foto provokuese në rrjetet sociale ku merr pelqime dhe komente nga fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)