17.5 C
Tirana
Saturday, 23 October, 2021

Modelja e njohur kapet me kokainë në makinën luksoze, e tradhtoi sjellja…

Afrodita Barba, një modele mjaft e njohur në Greqi është arrestuar në policia së fundmi sepse u kap me 35 pako kokainë në sedijen e makinës së saj Range Rover.

Modelja 31-vjeçare u dërgua në stacionin e policisë, ndërsa mjeti i saj u konfiskua. Polici që e arrestoi ka treguar se ishte Range Roveri që ngjalli dyshime për ta kontrolluar dhe sjellja e modeles, kur doli nga automjeti dhe në një telefonatë që ajo realizoi, ishte tepër nervoze.

Avokati i 31-vjeçares ka deklaruar për mediat vendase se makina që ajo po ngiste është blerë nga ish-bashkëshorti i saj. /tvklan.al

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com