4.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Milaim Zeka habit me deklaratën: Endrra ime më e madhe ka qenë të isha femër

Gazetari Milaim Zeka i ftuar në emisionin “Goca dhe Gra” ka rrëfyer se  është rritur me 5 motra në shtëpi dhe nisur nga kjo ka treguar se ëndrra e adoleshencës ka qenë që të ishte femër.

E dini pse? Sepse dëshironte të provonte ndjesinë e menstruacioneve.

“Teksa shihja motrat e mia më të mëdha që vuanin, isha kurioz të provoja dhimbjen e menstruacioneve dhe kjo ka qenë ëndrra ime më e madhe që të isha femër, dy ëndrrat e tjera më mirë nuk po ua tregoj farë”- ka thënë ai.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com