• 10/06/2023

Miku i ngushtë i Efit: Ajo do marrë vallen e para në dasmën e Kiarës dhe Luizit

 Miku i ngushtë i Efit: Ajo do marrë vallen e para në dasmën e Kiarës dhe Luizit

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Xhoi Bare, miku i ngushtë i Efit.

Ai u shpreh i lumtur që Efi u kualifikua në finale, duke e quajtur totalisht të merituar.

Sa i përket marrëdhënes me Kiarën dhe Luizin, sipas tij gjërët do të qetësohen jashtë.

“Unë mendoj që ajo do shkojë në dasmën e tyre dhe do jetë e para që do të marrë vallen. Kur të dalin jashtë çdo gjë do sqarohet”, u shpreh ai.

I pyetur nga Bieta se kë sheh në finale bashkë me Luizin dhe Efin, ai përmendi Dean si finalist të tretë dhe për të katërtin shprehu pëlqim mes Kristit dhe Qetsorit.

Të ngjashme