26/01/2023

Einxhel Shkira edhe pse nuk hyri që në fillim brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, ajo arriti që të shkonte në finalen e madhe që u mbajt mbrëmjen e djeshme.

Moderatorja e njohur sapo hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, tregoi karakterin e saj të fortë. Publiku e vlerësoi për vajzën e fortë, për vajzën që i thoshte gjërat drejtpërdrejtë dhe pa frikë.

Mbrëmë ajo doli e dyta nga shtëpia e “Big Brother VIP”, duke takuar të gjithë ish-banorët e sigurisht edhe Dj Dagz, me të cilin krijoi një lidhje dashurie brenda. Madje duket se edhe pas përfundimit të spektaklit ata kanë qëndruar bashkë.

Me kë e kaloi natën e parë pas daljes nga BB VIP? Einxhel e

Ka qenë Einxhel, ajo që me ndjekësit e saj ka ndarë disa imazhe në “Instastory”. Fillimisht ajo ka postuar një “selfie” ku bashkëngjitur me të shkruan: “Përshëndetje botë, gjeje kush është rikthyer”.

Pastaj ka publikuar një tjetër foto ku shfaqet dora e saj dhe e Dj Dagz e krahas shkruan. Dhe në fund postoi një fotografi ku shfaqen të dy bashkë, duke treguar se kanë qenë pranë njëri-tjetrit pas daljes së saj nga BB VIP.