• 29/03/2023

Luizi i tregon Kiarës pse u nda nga vajza e Jozefina Topallit

 Luizi i tregon Kiarës pse u nda nga vajza e Jozefina Topallit

Kiara Tito, e cila ka nisur një histori dashurie me Luiz Ejllin brenda shtëpisë së Big Brother, është interesuar për jetën e tij, Kiara e ka pyetur Luizin se sa herë është dashuruar në jetë.

Luizi ka folur për lidhjen që ka pasur me vajzën e Jozefina Topallit, por nuk ka dhënë shumë dtesje duke thënë se do ia tregojë ato Kiarës pasi të dalë nga shtëpia.

“Vetëm një herë ka ndodhur dhe ka zgjatur me vite. Tani u shua sepse u ftoh dhe detajet do t’i tregoj kur të dalim jashtë.

Vetëm një herë kam ndier por u ftoh marrëdhënia dhe shkuam drejt ndarjes. Detajet do i tregoj jashtë por gëzoj respekt. Nuk besoja te dashuria me shikim të parë por tani … (qesh)”.

Të ngjashme