• 10/06/2023

Luiz Ejlli voton Benet Becin: Njerëzit që më kanë ndihmuar dua t’i shoh sa më lart

 Luiz Ejlli voton Benet Becin: Njerëzit që më kanë ndihmuar dua t’i shoh sa më lart

Ish – banori i Big Brother Vip 2 Albania Luiz Ejlli ka ushtruar të drejtën e votës teksa është paraqitur në qendrën e votimit në Shkodër. Luizi është shprehur se: Erdha të votoj atë që më ka ndihmuar. Njerëz që më kanë ndihmu dua t’i shoh sa më lart.

Me këtë deklaratë personi më në zë i momentit ka lënë të kuptojë se ka votuar për kandidatin e Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës, Benet Beci.

Kujtojmë që teksa ishte në shtëpinë e Big Brother Luizi u shpreh se Benet Beci e pati ndihmuar te gjithe e kishin braktisur dhe se sic ka ndihmuar ate, ai mendonte se Benet Beci do ndihmoje edhe Shkodren.

Të ngjashme