20/03/2023

Si rrallë herë ose me saktë për të parën herë,Luiz Ejlli është ulur dhe ka folur për jetën e tij.

Pa debat,pa ironi,vetëm pak shaka dhe shumë kujtime nga e shkuara.Gjatë rrëfimit nuk kishte si të mos e cekte atë pjesë të jetës që kaloi tek të famshmet “Ethet e së Premtes” me Adi Krastës ku edhe u shpall fitues i një edicioni.

Mes emocioneve se si u shpall fitues,Luizi pyetet në mori ndonjë çmim dhe ai tha se çmimi i parë merrte 10.000 euro,një udhëtim çift në Antalia dhe 3 muaj në Cambrige.

Çfarë mori ai?

Asgjë!

Blenë makina e fuoristrada Adi me shokë thotë ndër të tjera këngëtari.

A do të ketë një reagim nga Krasta?