5.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

LIVE nga vendi i ngjarjes: Ky është lokali në ‘Don Bosko’ ku ndodhi masakra këtë mbrëmje (VIDEO)

Ky është lokali në zonën e Don Boskos, aty ku të shtënat me armë zjarri dyshohet se lanë një të vrarë dhe 2 të plagosur.

‘Klan’ sjell pamjet live nga vendi i ngjarjes.

Paraprakisht dyshohet se e gjithë ngjarja ka ndodhur pas një konflikti mes disa të rinjve. Megjithatë të dhënat janë ende paraprake dhe pritet që një informacion më të plotë të kemi në vijim.

Burime gjithnjë paraprake për tvklan.al thonë se personat e përfshirë në këtë ngjarjes janë të moshës 49, 19 dhe 30 vjeç. Sa i përket autorëve ata dyshohet të janë larguar me motor.

Në vendin e ngjarjes ndodhen forca të shumta policia. Edhe identiteti i personave të përfshirë në këtë ngjarje tronditëse nuk dihet ende.

/a.r

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com