4.5 C
Tirana
Thursday, 28 October, 2021

Lefter Maliqi paralajmëron Ramën: O fodull, intrigant, mashtrues, manipulator, hajdut i pamoral dhe me shpirt të zi, do përpëlitesh si gjel i ngordhur

Ish-deputeti Lefter Maliqi është kthyer nga pushimet dhe ka nisur jetën politike.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi e paralajmëron Ramën të mos e djegë më vendin pasi fundin e ka të shkruar.

“Ramzi te rroje Berisha qe mundesoi levizjen e lire te shqiptareve ne Europe, se perndryshe sdo mundje te qeverisje as 2 vjet.

Mbi 500 mije shqiptare qe jane larguar nga keqqeverisja juaj po mos te ishin liberalizuar vizat do ti kishe ketu dhe do te kishin shembur ty, qeverine dhe bunkierin e Surrelit.

Rinia ka ikur, me shume ke police se Rini, por mos harro se popullit i ka vajtur ku smban me, nje shkendije pritet dhe do digjesh me nam e nishan.

Boll ke djegur sic ja u ke bere do ta bejne, fundin e ke te shkruar por se beson.

Qesh mire kush qesh i fundit o fodull, intrigant, mashtrues, manipulator, hajdut i pamoral me shpirt te zi.

Popullin e shpopullove por haka e ti do te zere dhe do perpelitesh si gjel i ngordhur.”, shkruan Maliqi.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com