• 31/03/2023

Lajm tronditës! Pak javë pas poetit Arben Duka ndërron jetë i biri 35-vjeçar

 Lajm tronditës! Pak javë pas poetit Arben Duka ndërron jetë i biri 35-vjeçar

Pak javë pasi arti shqiptar ishte në zi nga vdekja e poetit të njohur shqipar, Arben Duka një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Duka.

Denis Duka, i biri i Arben Dukës vetëm 35 vjeç ka ndërruar jetë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për shkak të një infarkti.

Denis Duka ishte i martuar, kishte një vajzë dhe jetonte prej vitesh në SHBA.

Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij të shumtë në rrjete sociale.

Të ngjashme