26/01/2023

Kryedemokrati Lulzim Basha ka dhene doreheqjen nga drejtimi i Partise Demokratike.

Vendimi ka ardhur pasi mblodhi pasditen e sotme ne seline blu Grupin Parlamentar, Kryesine dhe Kolegjin e Kryetareve.