• 29/03/2023

La shtëpinë e Big Brother për t’i ndenjur pranë, këngëtarja Valbona Mema humb njeriun e shtrenjtë

 La shtëpinë e Big Brother për t’i ndenjur pranë, këngëtarja Valbona Mema humb njeriun e shtrenjtë

Dhimbje e madhe për këngëtaren Valbona Mema. Mësohet se këngëtarja ka humbur motrën e saj, e cila vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Ka qenë vetë Mema që ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin e hidhur. “Pusho e qetë motra ime”, shkruan këngëtarja, ndërsa ka postuar dhe një foto ku i mban dorën motrës.

Kujtojmë se Valbona Mema ka garën e saj në Big Brother Vip, duke u larguar nga shtëpia në mënyrë urgjente, për shkak të përkeqësimit të gjendjes shëndetësore të së motrës.

Të ngjashme