5.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

Ky është banori që u eleminua sonte nga Big Brother VIP (FOTO)

Përveç surprizave dhe debateve, spektakli i sotëm duhet të ketë edhe një të eleminuar.

Pjesa më e madhe e banorëve kanë qenë në nominim duke ulur kështu mundësinë për të parashikuar të larguarin e rradhës.

Pas disa minutash ethe dhe tension, moderatorja Arbana Osmani tregoi emrin e banorit i cili ndërpreu zyrtarisht këtë eksperiencë.

Kledi Hysa është konkurenti i cili hoqi dorë përfundimisht nga çmimi i madh prej 100.000 eurosh.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com