• 10/06/2023

Kush janë dy banorët e tjerë të BBVIP që pritet të kurorëzohen në martesë

 Kush janë dy banorët e tjerë të BBVIP që pritet të kurorëzohen në martesë

Bledi Mane la dje shtëpinë e “Big Brother VIP” pas shpalljes së Efit si finalisja e dytë e këtij spektakli.

Gjatë qëndrimit të tij në shtëpi, Bledi u përfol dhe për dasmën e improvizuar me Nitën, për të cilën ai shprehur dhe një pëlqim. Megjithatë duket se gjërat mes dyshes janë serioze.

I ftuar në rubrikën “Rrethi Katrror” në “E Diell”, Milaim Zerka deklaroi se në Kosovë po përgatisin dasmën për Nitën dhe Bledin.

“Kemi nisur të bëjmë gati dasmën për Bled Manen dhe Nitën. Doli Nita dhe ja ndryshoi mendjen për Kosovën dhe për vajin e ullirit.”- tha Zeka.

Të ngjashme