8.5 C
Tirana
Monday, 25 October, 2021

Kush ishin dy deputetët që i bënë “naftën” Parlamentit sot dhe iu bashkuan Berishës?

Ish Kryeministri dhe Kryetari i PD-së Sali Berisha nisi sot takimet me bazën. Dy deputetë të grupit parlamentar të Partisë Demokratike u shfaqën në krah të Sali Berishë në takimin e parë që ky i fundit kishte me bazën në kuadër të nismës për të kundërshtuar vendimin e Lulzim Bashës për përjashtim nga grupi parlamentar.

Deputetët e pranishëm në këtë dalje të Berishës ishin Flamur Noka dhe Tritan Shehu. Ndërsa i pranishëm ishin edhe Klevis Balliu, kandidat për deputet në Qarkun e Korçës dhe ish-deputet deri në 2019.

“Lulzim Basha, në në akt të pasahembullt pa pyet asnjë njeri del dhe komunikon largimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar duke i futur një thikë

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com