‘Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi farefisi’, Arjola Demiri rrëfen vështirësitë që ka hasur në karrierë

 ‘Kur putha Bujar Asqeriun shkalloi farefisi’, Arjola Demiri rrëfen vështirësitë që ka hasur në karrierë

Aktorja e njohur Arjola Demiri ka qënë një ndër protagonistet e mediave rozë kjo edhe për pjesëmarrjen e saj në ‘Big Brother Vip’.

Brenda mureve të shtëpisë, Arjola gjen rastin për të rrëfyer historitë e saj jetësore dhe vështirësitë që ka hasur.

Ditën e sotme ajo ka ndarë me Einxhel dhe publikun një episode nga jeta e saj ku është paragjykuar nga familjarë e të afërm mbi një skenë puthjeje me aktorin e shquar, Bujar Asqeriu.

‘Bëra filmin ‘Njerka’, që isha në film me Bujar Asqeriun që puthesha, shkalloi farefisi. Edhe mami më thoshte; ça faji kam unë…. I thashë mamit se ky është profesion, ka edhe më keq,”, është shprehur ndër të tjera Demiri

 

Të ngjashme