30.5 C
Tirana
Thursday, 26 May, 2022

Krizë sërish mes tyre? Mozzik dhe Loredana bëjnë veprimin e papritur

Loredana dhe Mozzik janë kthyer sërish në qendër të vëmendjes me gjestin e fundit që kanë bërë për njëri-tjetrin.

Gjithçka dukej se po ecte më së miri dhe po shijonin rikthimin dhe dashurinë e tyre. Së fundmi ata kanë hequr njëri-tjetrin nga Instagrami dhe të gjithë kanë filluar të dyshojnë ata mund të kenë pësuar një krizë tjetër.

Nuk dihet ende nëse ata kanë probleme apo kanë hequr njëri-tjetrin për arsye të tjera.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com