Kontroll i imtësishëm dhe radhë e gjatë, tifozët drejt stadiumit “Air Albania”

 Kontroll i imtësishëm dhe radhë e gjatë, tifozët drejt stadiumit “Air Albania”

Në orën 20.45, Shqipëria sfidon Poloninë, në takimin e vlefshëm për kualifikueset e Euro 2024. Siç shihet, tifozët kanë filluar të futen në stadiumin “Air Albania” për të zënë vendet e tyre, ndërkohë që radha duket e gjatë.

Vihet se ndaj tifozëve po bëhet kontroll i imtësishëm, në mënyrë që lojtari i 12-të të mos posedojë materiale dhe sende që mund të dëmtojnë mbarëvajtjen e ndeshjes.Numri i atyre që dëshirojnë të futen në impiantin gjigand pritet të jetë i lartë deri pak para sfidës. Në stadium do të jenë pothuajse 22 mijë tifozë.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Ec780268 C34b 491d Aed8 6b7c9e505db3

()

tiranaweb.al


Të ngjashme