• 10/06/2023

Kiara Tito reagon për Luiz Ejllin në rrjetet sociale, ja çfarë shkruan moderatorja

 Kiara Tito reagon për Luiz Ejllin në rrjetet sociale, ja çfarë shkruan moderatorja

Kiara ka disa ditë që është eleminuar nga shtëpia e “BBV2” e tanimë po kalon kohë me familjarët e saj. Edhe tashmë jashtë shtëpisë Kiara e mbështet Luizin, si në çdo dalje televizive ashtu edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ka postuar në Instastory një video të tij, duke qëndruar vetëm jashtë në shi dhe ka shkruar një shprehje motivuese dhe përkrahëse ndaj të dashurit të saj.

Të ngjashme