• 10/06/2023

Kiara Tito flet për Butrint Imerin pas daljes nga shtëpia e “BBV2”!

 Kiara Tito flet për Butrint Imerin pas daljes nga shtëpia e “BBV2”!

Mbrëmjen e djeshme Kiara është eleminuar nga shtëpia e “BBV2” nga një televotim “kokë më kokë” me Oltën. Vetëm pak më parë e ftuar në “Fan Club BBV2”, Kiara është pyetur se çfarë mendon për përkrahjen që ish të dashurit i saj, artisti Butrin Imeri ka shprehur gjatë kohës kur Kiara ishte brenda shtëpisë dhe rreth të gjitha aludimeve që qarkulluan më pas.

“Nuk do doja ta cekja fare këtë temë, për mua është një histori e mbyllur, ka 10 vite që është mbyllur, që nuk do ta riktheja absolutisht. Kjo histori është rikthyer nga njerëz të tjerë, siç rikthehet nga çdo person kur dikush ka vëmendje dhe nuk më vjen mirë që ta diskutoj fare. Më bëhet qejfi që e kam patur mbështetjen e tij, okej”.

Kiara ka treguar se si ka reaguar kur ka kuptuar se sa popullaritet dhe ndjeksa ka Luizi jashtë shtëpisë gjithashtu edhe se si është zgjuar mëngjesin e sotëm në shtëpinë e saj ndryshe nga mëngjeset në shtëpinë e “BBV” me Luizin.

Të ngjashme