30.5 C
Tirana
Thursday, 26 May, 2022

‘Kërcënon’ Sazan Guri: Po m’i vaksinuat fëmijët e nipërit, do t’ju nxjerr shotgun-in

Ambientalisti Sazan Guri doli hapur kundër vaksinës anti-COVID. Guri deklaroi në emisionin “Bardh a Zi” në ABC se ai do të nxjerrë shotgun-in në rast se vijnë për të vaksinuar fëmijët dhe nipërit e tij.

Ai u shpreh se që prej fillimit të pandemisë, nuk ka mbajtur kurrë maskë si dhe nuk ka kryer tampon apo test serologjik duke theksuar se i beson imunitetit natyral.

“Unë do nxjerr shotgunin nëse vijnë të vaksinojnë fëmijët dhe nipërit e mi. Po të vete te mjeku dhe të më thotë je me COVID, kurrë nuk bëj tampon.

Maskë jo, Serologjik jo. S’më ka gjetur asgjë. Nuk e bëj tamponin se futen nanogrimcat. Bota ka thënë që vaksina më e mirë është ajo natyrale”, u shpreh ai.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com