• 31/03/2023

“Ke qenë dashnore dhe more një plak”, Rudina Dembacaj nuk kursen përgjigjen ndjekëses

 “Ke qenë dashnore dhe more një plak”, Rudina Dembacaj nuk kursen përgjigjen ndjekëses

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë së fundmi me ndjekësit një fotografi ku shfaqet me syze.

Por gjithë vëmendjen e ka marrë mbishkrimi në të, pasi Rudina shkruan: “Më mirë një “qorre” se 10 dashnore ?”.

“Ke qenë dashnore dhe more një plak”, Rudina Dembacaj nuk

Përshkrimi në foton e moderatores nxiti komente të ndjekësve të saj dhe një prej tyre i shkroi: “Po ti ke qenë dashnorja e dikujt dhe more një plak”.

Megjithatë, si çdo herë, Rudina Dembacaj nuk ia kurseu përgjigjen duke komentuar: “Po mi nonë, po. Më qaj hallin mua”.

Të ngjashme