20.5 C
Tirana
Saturday, 23 October, 2021

Kapen 300 kg drogë në Mal të Zi, mediat: Kamioni kishte hyrë nga Shqipëria

Sipas vlerësimeve të para, rreth 300 kilogramë marijuanë u kapën në terminalin Doganor në Podgoricë.

Droga u zbulua nga Administrata e të Ardhurave dhe Doganave.

Marijuana u gjet në posedim të një shtetasi të Bosnjës dhe Hercegovinës, në një kamion cisternë, i cili hyri në Mal të Zi nga Shqipëria. Sipas mediave, droga do të të transportohej në Bosnje.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com