4.5 C
Tirana
Thursday, 28 October, 2021

Juventus e nis sezonin me barazim

Juventus nuk mundi ta nisë me sukses sezonin e ri.

Në transfertën e Udinese, bardhezinjtë nuk shkuan më shumë se një barazim 2-2.

Kristiano Ronaldo e nisi ndeshjen nga stoli.

Juventus kaloi në avantazh me dy gola në pjesën e parë dhe u duk gjithçka e lehtë, por vendasit barazuan në pjesën e dytë.

Në fund, Ronaldo shënoi, por goli nuk u konsiderua i rregullt.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com