08/02/2023

Juventus nuk mundi ta nisë me sukses sezonin e ri.

Në transfertën e Udinese, bardhezinjtë nuk shkuan më shumë se një barazim 2-2.

Kristiano Ronaldo e nisi ndeshjen nga stoli.

Juventus kaloi në avantazh me dy gola në pjesën e parë dhe u duk gjithçka e lehtë, por vendasit barazuan në pjesën e dytë.

Në fund, Ronaldo shënoi, por goli nuk u konsiderua i rregullt.