Joe Jonas ka ndryshuar tekstin në baladën e dashurisë që i dedikoi Sophie Turner

 Joe Jonas ka ndryshuar tekstin në baladën e dashurisë që i dedikoi Sophie Turner

Pas ndarjes nga gruaja e tij Sophie Turner, Joe Jonas ka modifikuar tekstet e baladës romantike që shkroi për të.

Hesitate, në të cilën ai i thotë të dashurit të tij: ‘Asnjëherë mos thuaj lamtumirë’, u shfaq në albumin e Jonas Brothers Happiness Begins në 2019, vitin kur Joe u martua me Sophie.

Ai bëri kërkesë për divorc këtë të martë, duke e përshkruar martesën si ‘të prishur në mënyrë të pakthyeshme’ dhe duke zbuluar se ai dhe Sophie planifikojnë të ndajnë kujdestarinë e fëmijëve.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Pamjet nga një koncert i Jonas Brothers në Phoenix natën e ardhshme janë shfaqur duke zbuluar ndryshimin që ai ka bërë në Hesitate.

Teksti origjinal ishte: “Mos u frikësoni sepse unë jam në anën tende”, por në skenë këtë të mërkurë Joe këndoi: “Mos u frikësoni sepse unë jam në anën e saj”.

Koncerti i së mërkurës mbrëma përfshiu gjithashtu një moment viral kur të tre vëllezërit ndanë një përqafim emocional në skenë.

Dyshja e ndarë kanë një vajzë trevjeçare të quajtur Willa dhe një vajzë njëvjeçare, emrin e së cilës e kanë mbajtur të fshehtë, por që në dokumentet e gjykatës përmendet si ‘DJ’.

tiranaweb.al


Të ngjashme