5.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

“Je ndryshe sot…”/ Çfarë po ndodh mes Beatrix dhe Donaldit? Shënohet krisja e parë në çift…

Beatrix i është drejtuar Donaldit duke i thënë se ditën e sotme ai i është dukur ndryshe në krahasim me ditët e tjera.

“Po më dukesh ndryshe sot”,- i tha Beatrix.

“Ndryshe si? Për mirë apo për keq?”,-e pyeti Donaldi.

“Nuk e di,nuk arrij dot ta kuptoj,”-tha Beatrix.

“Stresohem dhe mërzitem kot për budalliqe, s’kam çfarë bëj më këtu,”– i tha Donaldi.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com