Ishte një kunjë për Iliri?! Monika zgjedh t’i jap një mesazh balerinit: E gëzofsh fitoren dhe të sugjeroj të…

 Ishte një kunjë për Iliri?! Monika zgjedh t’i jap një mesazh balerinit: E gëzofsh fitoren dhe të sugjeroj të…

Ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin “Breaking” ish-banorja e “Big Brother VIP” Monika Lubonja.

Në fund të fjalës së saj Monika ka zgjedhur të jap një mesazh për një nga ish-banorët, i cili ishte Ilir Shaqiri.

Ajo i ka uruar atij fitoren dhe i ka sugjeruar të jete Iliri i dy javëve të para.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

“Do zgjidhja Ilirin t’i jepja një mesazh. Do i thosha e gëzofsh fitoren dhe i sugjeroj të jetë Iliri i dy javëve të para.”- tha Monika Lubonja.

Të ngjashme