Iraniani arratiset nga muxhahedinët, banori i MEK gjen strehë te komisariati 4. Drejtuesit e kampit tentojnë ta rikthejnë me dhunë

 Iraniani arratiset nga muxhahedinët, banori i MEK gjen strehë te komisariati 4. Drejtuesit e kampit tentojnë ta rikthejnë me dhunë

Kampi i Muxhahedinëve MEK është përfshirë nga një tjetër skandal. 

Burime bëjnë me dije se një banor ka shprehur revoltën dhe është arratisurd, duke ardhur në kryeqytet. 

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Burime koefidenciale bëjnë me dije se ka patur një tentativë të marrjes dhe rikthimit me dhunë të këtij fundit në kamp. 

Iraniani është marrë nga komisariati nr.4 në kryeqytet dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave dhe arsyeve që e kanë shtyrë të ndërmarrë një veprim të tillë.

tiranaweb.al


Të ngjashme