Ilir Shaqiri njofton dasmën në qershor

 Ilir Shaqiri njofton dasmën në qershor

Balerini i njohur shqiptar Ilir Shaqiri, njofton se do të martohet në muajin qershor.

Lajmin e ka dhënë vetë Iliri i ftuar nga Edi Manushi në emisionin e së dielës në TCh.

Iliri u shpreh se ka zhvilluar një ceremoni me bashkëshorten në kishë, por dasmë të vërtetë shqiptare nuk ka bërë.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Iliri ishte fitues i Big Brother VIP Albania dhe ai u bë mjaft i famshëm edhe pë garën që zhvilloi brenda shtëpisë.

50% të shumës ai ia fali fondacionit ‘Artan Hoxha’, themeluesit të Top Channel.

Gjatë takimit me bashkëshorten në BBV ai i tha Emanuelës se duhet të përgatitet.

Gjithashtu Ilir Shaqiri ka njoftuar se do të jetë pjesëmarrës edhe te ‘Isoli dei famosi’ në Itali.

Të ngjashme