• 27/03/2023

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e Mërkurë, 3 Nëntor 2021

 Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e Mërkurë, 3 Nëntor 2021

Dashi

Mund të keni shumë shqetësime në romancën tuaj, por mundohuni të jeni të durueshëm. Në aspektin e punës, nëse duhet të përfshiheni në një biznes, zgjidhni diçka që ju përshtatet. Mos bëni asnjë devijim nga ajo që keni në mendje.

Demi

Më në fund ka ardhur koha që të merrni vendime të rëndësishme në dashuri. Në planin e punës do të keni disa momente tensioni, por do ta kaloni pa debate të ashpra.

Binjakët

Sot do të jetë ditë pozitive dhe premtuese në dashuri. Përsa i përket punës, një projekt mund të fillojë brenda muajve të parë të vitit të ardhshëm!

Gaforrja

Do të keni disa keqkuptime ose përplasje në historinë tuaj të dashurisë, edhe nëse gjithçka shkon shumë mirë. Në planin e punës, bëni një bilanc të situatës. Në të kundërt, gjërat do të marrin një kthesë për keq.

Luani

Duhet të prisni të shtunën dhe të dielën për të marrë lajme të bukura për ndjenjat tuaja. Në punë, ju mendoni se keni dhënë shumë dhe keni marrë pak. Duhet të punoni pak më shumë dhe të kini kujdes nga personat që nuk janë besnikë ndaj jush.

Virgjeresha

Sot do të jetë një ditë e ngarkuar, por në historinë tuaj të dashurisë nuk do të ketë probleme. Në planin e punës, lajmet e mira mund të vijnë duke filluar nga ora 10:00.

Peshorja

Nëse keni shkëputur kontaktet me dikë që ju ka pëlqyer së fundmi, sot mund të përfshiheni në një situatë tepër intriguese. Me shumë mundësi, dikush do të dojë sërish të futet në jetën tuaj. Në aspektin e punës, gjërat po ecin mirë, mjafton të keni durim.

Akrepi

Do të ndiheni pak të shqetësuar për lidhjen tuaj, por veproni me kujdes në mënyrë që të mos keni probleme. Në planin e punës, nëse duhet të firmosni një marrëveshje ose të përfundoni një projekt, kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike.

Shigjetari

Gjatë pasdites do të përjetoni momente të vogla shqetësimi në romancën tuaj, por asgjë serioze. Në punë, do të dëshironi të bëni një ndryshim. Për këtë do të frymëzoheni nga ata që kanë arritur të ndryshojnë jetën e tyre.

Bricjapi

Nëse ka diçka që nuk shkon në marrëdhënien tuaj, përfitoni nga këto ditë për ta kuptuar. Në aspektin e punës, mos e prish një marrëdhënie vetëm nga inati. Merreni situatën me qetësi sepse çdo gjë do të zgjidhet.

Ujori

Nëse duhet të bëni një zgjedhje mes dy personave në romancë, tani është momenti. Ndërsa në punë do të ketë disa çështje që mund t’ju shqetësojnë pak. Tensioni do ju shoqërojë deri në darkë.

Peshqit

Yjet premtojnë për një takim të ri me dikë që e pëlqeni shumë. Në punë keni pasur debate dhe situata që nuk ju kanë pëlqyer, por brenda pak ditësh do të mund të gjeni qetësinë tuaj të brendshme.

Të ngjashme