Stay in touch!

Follow our Instagram

Pastori denoncon formularin: ‘Prindi 1 dhe 2, nis agjenda gay në kopshte pa dijeninë e prindërve’

Kthehet sërish në vëmendjen e publikuar debati për emërtimet...

Berisha shpalli kandidaturën për kryetar të PD, Rama: Humor i zi, keqardhje si është katandisur partia

Kryeministri Edi Rama shpreh keqardhjen për zhvillimet brenda Partisë...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 28 Tetor 2021

Dashi Kujdes nga veprimet që do të bëni në lidhje...

VIDEO | Në kërkim nga Interpol, arrestohet në Brazil 45-vjeçari shqiptar

Një shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është vënë...

Revoltohet Erion Braçe: Nuk i kam gjetur ministrat në punë, të hapin krahun nëse nuk iu përgjigjen qytetarëve

Ish-zëvenëskryeministri, Erion Braçe, ka qenë tepër kritik ditën e...

Ekskluzive Lapsi.al / Zbulohet strategjia dhe hapat e ardhshëm që do të hedhë Berisha

Ndonëse në lëvizjen e “Foltores” sekreti i hapave që...

Mazhoranca largohet nga mbledhja e Komisionit Hetimor, Alibeaj: Bojkot i pastër

Deputetët e mazhorancës në Komisionin Hetimor për zgjedhjet e...
spot_img

Popular Articles

spot_img

Latest Articles

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 28 Tetor 2021

Dashi Kujdes nga veprimet që do të bëni në lidhje me partnerin/en nëse nuk doni të...

Çupi: Po bëhen gati dosjet. Për SHBA-të, Sali Berisha është si Bin Laden apo Saddam Hyssein

Sali Berisha deklaroi dje se do të kandidojë për kryetar...

VIDEO | Në kërkim nga Interpol, arrestohet në Brazil 45-vjeçari shqiptar

Një shqiptar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është vënë në...

Revoltohet Erion Braçe: Nuk i kam gjetur ministrat në punë, të hapin krahun nëse nuk iu përgjigjen qytetarëve

Ish-zëvenëskryeministri, Erion Braçe, ka qenë tepër kritik ditën e sotme...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com