• 11/06/2023

‘Harrova çdo lot e dhimbje’! Postimi i Kiarës thyen rekord. Moderatorja ka një mesazh pas daljes nga BBVIP

 ‘Harrova çdo lot e dhimbje’! Postimi i Kiarës thyen rekord. Moderatorja ka një mesazh pas daljes nga BBVIP

Kiara Tito ka reaguar për herë të parë pas daljes së djeshme nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Teksa ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku thekson unazën me të cilën Luizi i propozoi për martëse gjatë spektaklit, Kiara falenederon publikun për mbështetjen, mesazhet dhe votat që ata i kanë dhënë gjatë rrugëtimit për herë të dytë në BBVIP.

Ajo shprehet se u gëzua aq shumë nga propozimi sa harroi çdo mërzitje dhe dhimbje që mund të kishte kaluar më parë.

Postimi ka shkuar menjëherë në rreth 95 mijë vizitorë. Ndërsa dy postimet e mëparshme të propozimit nga Luizi për martesë kanë kaluar mbi 100 mijë shikime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Të ngjashme