• 29/03/2023

Habit Tea Trifoni: ‘Gabimi më i madh në jetë që u futa në ‘Për’puthen’!

 Habit Tea Trifoni: ‘Gabimi më i madh në jetë që u futa në ‘Për’puthen’!

Në shtëpinë e “Big Brother VIP2” është luajtur një lojë mbrëmjen e djeshme me pyetje anonime. Secili na banorët ka bërë 15 pyetje në fshehtësi për çdo personazh aty. Më pas Amos ka lexuar me radhë pyetjet, duke ua drejtuar banorëve që u përkisnin dhe ata nuk duhej që të shmangnin përgjigjen.

Kjo lojë mes tyre ka ngjallur mjaft kuriozitet dhe debate për çështjet e diskutuara. Një pyetje ka ardhur për Tea Trifonin, e cila u pyet se cili ka qenë gabimi më i madh që ka bërë në jetë.

“Mënyra se si e trajtova të gjithë kohën kur isha te Për’puthen”, tha ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë.

Ndërkohë kujtojmë se Luizi dhe Tea u zgjodhën nga publiku si fituesit e provës së javës për shkak të këngës që kënduan të shtunën. Për këtë fitore ata darkuan së bashku dhe gjatë darkës mes tyre në shtëpinë e “BBV2”, Luizi dhe Tea diskutuan për strategjitë që kanë përdorur për lojën.

Këtë javë të nominuarit nga banorët janë Bjordi, Tea, Efi dhe Armaldo.

Të ngjashme