8.5 C
Tirana
Monday, 25 October, 2021

Gjendet një kufomë e dekompozuar në Shijak

Një trup i dekompozuar është gjetur në Shijak mbrëmjen e sotme rreth orës 21:45. Kufoma është konstatuar në një parcelë toke në Gjepalaj.

Policia thotë se trupi është pjesërisht i dekompozuar i gjinisë mashkullore. Sipas hetuesve, dyshohet që të jetë endacak.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të shkaktuara nga armë zjarri.

Grupi hetimor nën Drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës vijon punën për identifikimin dhe përcaktimin e humbjes së jetës.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com