• 10/06/2023

Gazetarja shqiptare: Luiz Ejlli është rritur në fshat prandaj është i prapambetur

 Gazetarja shqiptare: Luiz Ejlli është rritur në fshat prandaj është i prapambetur

Për moderatoren dhe gazetaren Albana Bejko, djemtë e rritur në fshat janë të paprambetur.

Deklarata e saj u bë në Top Channel dhe shkak u bë një deklaratë e personazhit më të famshëm shqiptar për momentin, Luiz Ejlli, i cili tha se nuk do të dontë në familje një vajze që merr pjesë në shfaqje të tilla si “Përputhen”.

“Ai është rritur në një rreth pak periferik, pak provincial. Dhe nuk flas për Shkodrën se e konsiderojmë djep të kulturës, por komunitetin ku është rritur”, tha Albana Bejko, për të cilën djemtë e periferisë, nuk janë shumë mëndjehapur.

Të ngjashme