12.5 C
Tirana
Monday, 17 January, 2022

FOTOLAJM / Shkëlzen Berisha udhëton drejt Zvicrës, ndalohet në aeroport

Shkëlzen Berisha ka udhëtuar ditën e sotme drejt Zvicrës, por ai është ndaluar nga autoritetet e aeroportit për arsye ende të panjohura.

Sapo ka mbërritur në një nga aeroportet e Zvicrës, burime për Shqiptarja.com kanë treguar se Shkëlzen Berisha, djali i ish kryeministrit Sali Berisha, është kontrolluar për 15 minuta nga autoritet dhe më pas është shoqëruar në një zyrë.

Arsyet e këtij ndalimi nuk dihen, ndërsa mbetet ende e paqartë nëse ai është lënë sërish i lirë për të udhëtuar apo është mbajtur.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com