FOTO / Aksident i rëndë te Rruga e Elbasanit në Tiranë

 FOTO / Aksident i rëndë te Rruga e Elbasanit në Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë te rruga e Elbasanit në Tiranë.

Një mjet është përplasur fort me pjesën e betonit duke pësuar dëmtime të mëdha.

Kalimtarë të rastësishëm kanë njoftuar policinë e cila ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

Drejtuesi i automjetit është transportuar për në spital me dëmtime të shumta në trup.

Ende nuk dihet gjë për fatin e tij.

Moti me lagështirë dhe humbja e drejtimit të automjetit për shkak të shpejtësisë dyshohet se janë shkaqet e këtij aksidenti.

Të ngjashme