• 29/03/2023

“Foli grave që ke në shtëpi kështu!”/ Gruaja e Armaldos reagon rreth deklaratës së Zhaklinës

 “Foli grave që ke në shtëpi kështu!”/ Gruaja e Armaldos reagon rreth deklaratës së Zhaklinës

Gjatë një diskutimi të ndodhur spektaklin e shkuar në “Big Brother VIP” mes Armaldos dhe Zhaklinës, kjo e fundit iu drejtua tenorit me fjalët “Foli grave që ke në shtëpi kështu”.

Mirëpo, kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë nga bashkëshortja e Armaldos, Aida. Ditën e sotme janë bërë publike shumë mesazhe të dërguara në llogarinë e tij në lidhje me deklaratën e Zhaklinës, për të cilën Aida ka bërë më pas një reagim.

Në një status ajo shkruan se e respekton Zhaklinën dhe nëse ajo e mendon se ka thënë diçka gabim, ka aq karakter sa të kërkojë falje. Ajo kërkon që njerëzit mos të mbireagojnë dhe se me opinionistët mund të sqarohen privatisht.

Ndryshe, kjo deklarate e Zhaklines eshte bere Prime-n e kaluar kur ndodhi situata e lojes se sekreteve ku Luizi dhe Armaldo e penguan Kiaren tek lavamani duke mos e lere te dal edhe pse ajo u ndje keq.

Të ngjashme