• 29/03/2023

Flet djali i biznesmenit të vrarë: Babain do ta merrte një vajzë! Përdorte edhe lëndë narkotike

 Flet djali i biznesmenit të vrarë: Babain do ta merrte një vajzë! Përdorte edhe lëndë narkotike

Djali i biznesmenit Ruzhdi Hoxha, Saimir Hoxha në një prononcim për mediat ka deklaruar se mori në telefon Fredi Rrushin i cili i ka thënë se babain e tij do ta merrte një vajzë.

Mesohet se jane pyetur dhe dy miqtë e Rruzhdi Hoxhës të cilet thone se kane qendruar ne kafe me te ne afersi te Ardenos dhe pastaj pastaj e ka marre Fredi Rrushi dhe dy te tjerë.

I biri Saimiri thotë se babai i tij kishte edhe raste te tjera kur largohej deri ne 2 apo 4 ditë dhe kishte raste kur përdorte edhe lende narkotike.

 

Të ngjashme