Festë edhe në dhomat e zhveshjes, momenti kur Duka u bashkohet kuqezinjve dhe kërcen me ta (VIDEO)

 Festë edhe në dhomat e zhveshjes, momenti kur Duka u bashkohet kuqezinjve dhe kërcen me ta (VIDEO)

Gëzimi dhe festa e fitores ndaj Polonisë është përjetuar nga të gjithë, që nga futbollistët dhe stafi teknik në fushën e lojës, tifozët brenda dhe jashtë stadiumit, por edhe nga ata me “kostum”.

I tillë ishte edhe momenti kur presidenti Armand Duka ka zbritur në dhomat e zhveshjes duke festuar me kuqezinjtë fitoren historike. Futbollistët e kanë futur në mes kreun e FSHF-së duke kërcyer të gjithë së bashku.

KUSH DUHET TA DREJTOJË PARTINË DEMOKRATIKE?

View Results

Loading ... Loading ...

()

tiranaweb.al


Të ngjashme