20.5 C
Tirana
Tuesday, 17 May, 2022

Elton Ilrijani feston ditëlindjen në rezidencën luksoze ku kalon pushimet Donald Trump

Së fundmi biznesmeni i njohur Elton Ilirjani ka festuar 41-vjetorin e tij dhe këtë gjë e ka bërë të ditur përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Ai shfaqet me një veshje të stiluar nga stilistja shqiptare Nensi Dojaka e cila është mjaft e njohur në SHBA.

Eltoni ka zgjedhur ta festojë 41-vjetorin në rezidencën luksoze ku ish-presidenti Donald Trump kalon pushimet. Ai nuk i ka kursyer fotot dhe videot provokuese nga dita e tij më e veçantë.

TË NGJASHME

TË FUNDIT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com